PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Technologie i narzędzia

Chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie technologii chmurowych? Dołącz do naszej wyspecjalizowanej jednostki, będącej częścią Centrum Kompetencyjnego Data & Analytics, gdzie koncentrujemy się na przetwarzaniu i analizie danych. Oferujemy również możliwości rozwoju w zakresie Data Science, Big Data i Machine Learning.

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Twoje zadania

  • Projektowanie i budowanie rozwiązań Data Lake i DWH
  • Tworzenie potoków ETL do wyodrębniania danych z różnych źródeł i przetwarzania ich w chmurze
  • Monitorowanie rozwiązań i proponowanie ulepszeń
  • Zbieranie wymagań i proponowanie rozwiązań technologicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Ścisła współpraca z analitykami danych
  • Wspieranie mniej doświadczonych kolegów poprzez dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami

Wymagania

  • Minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia jako Data Engineer
  • Biegła znajomość SQL i Python, a także narzędzi Spark/PySpark
  • Doświadczenie w budowaniu skalowalnych, wysokowydajnych rozwiązań Data Lake w czasie rzeczywistym
  • Umiejętność tworzenia procesów ETL przy użyciu różnych narzędzi (SSIS, ADF, IPC)
  • Znajomość rozwiązań chmurowych (Azure, AWS, GCP)
  • Doświadczenie w projektach obejmujących migrację danych z on-premise do chmury (bazy danych: Oracle, PostgreSQL, MS SQL)
  • Biegła komunikacja w języku angielskim

Nr oferty 241023-704BS

Technologies & tools

Are you eager to expand your skills in cloud technologies? Join our specialized unit, part of the Data & Analytics Competency Center, where we focus on data processing and analysis. We also offer opportunities for growth in Data Science, Big Data, and Machine Learning.

Don't wait, apply now!

Your tasks

  • Designing and building Data Lake and DWH solutions
  • Creating ETL pipelines to extract data from various sources and process it in the cloud
  • Monitoring solutions and proposing improvements
  • Gathering requirements and suggesting technological solutions
  • Preparing technical documentation
  • Collaborating closely with data analysts
  • Supporting less experienced colleagues by sharing knowledge and best practices

Requirements

  • Minimum 5 years of commercial experience as a Data Engineer
  • Strong proficiency in SQL and Python, as well as Spark/PySpark tools
  • Experience in building scalable, real-time, high-performance Data Lake solutions
  • Ability to develop ETL processes using various tools (SSIS, ADF, IPC)
  • Knowledge of cloud solutions (Azure, AWS, GCP)
  • Experience in projects involving data migration from on-premise to the cloud (databases: Oracle, PostgreSQL, MS SQL)
  • Fluent communication in English

Job no. 241023-704BS

Data Engineer

angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.