Strona główna Case Studies

Grywalizacja

mBank (wcześniej BRE BANK) jest trzecim pod względem wielkości bankiem w Polsce. Działa na rynku korporacyjnym oraz detalicznym.

Rozwój centralnego systemu finansowego

mBank (wcześniej BRE BANK) jest trzecim pod względem wielkości bankiem w Polsce. Działa na rynku korporacyjnym oraz detalicznym.

Internetowy system bankowy: e-usługi, zlecenia stałe

Globalna korporacja specjalizującą się w świadczeniu usług finansowych z zakresu bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami.

Rozwój bankowości elektronicznej

Jeden z największych banków w Skandynawii. Delivery Center w Polsce obsługuje wdrożenia nowych aplikacji dla Polski, krajów bałtyckich oraz skandynawskich.

Globalny system sprzedażowy – aplikacja

Producent ciężarówek, autobusów, silników i maszyn. Polski oddział Grupy wspiera w dostarczaniu rozwiązań IT wszystkie oddziały Grupy w Europie.

Opracowanie oprogramowania dla technologii smart sensors

Dostawca półprzewodników, ich produkty i usługi obejmują wydajne zarządzanie energią i sygnałem, urządzenia logiczne, dyskretne oraz autorskie, do zastosowania w motoryzacji, komunikacji, informatyce, przemyśle, oświetleniu LED, sektorze medycznym, wojskowym/kosmicznym i energetycznym.

Projekt Showroom – rozwój platformy B2B

Firma z sektora handlu detalicznego, Sztokholm, Szwecja

Wdrożenie aplikacji automatyzującej sprzedaż paliw

Rafineria dostarczająca codziennie paliwo do kliku tysięcy stacji benzynowych.

Rozwój platformy e-commerce

Berlingske Media, właściciel Sweetdeal zdecydował o zmianie dotychczas funkcjonującej platformy e-commerce na bardziej zaawansowane rozwiązanie, które odpowiada potrzebom biznesowym firmy. Kluczowym czynnikiem decydującym o zmianie, był wzrost satysfakcji nie tylko wśród użytkowników portalu, ale również firm wystawiających produkty i usługi.

Robot DMI dla Bombardiera

Realizacja prototypowej maszyny do automatyzacji procesu testowania interfejsu panelów sterowniczych. Robot jest częścią większego systemu informatycznego.