Strona główna Case Studies

Digitalizacja procesów HCM

Magna to globalny dostawca zaawansowanych technologicznie systemów samochodowych, komponentów i kompletnych modułów, z globalną siedzibą główną w Aurora.

Intuicyjne zarządzanie danymi w aplikacji SAP Cloud Platform

Największy na świecie międzynarodowy dostawca produktów
i usług dializacyjnych dla pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek.

Grywalizacja

mBank (wcześniej BRE BANK) jest trzecim pod względem wielkości bankiem w Polsce. Działa na rynku korporacyjnym oraz detalicznym.

Rozwój centralnego systemu finansowego

mBank (wcześniej BRE BANK) jest trzecim pod względem wielkości bankiem w Polsce. Działa na rynku korporacyjnym oraz detalicznym.

Internetowy system bankowy: e-usługi, zlecenia stałe

Globalna korporacja specjalizującą się w świadczeniu usług finansowych z zakresu bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami.

Rozwój bankowości elektronicznej

Jeden z największych banków w Skandynawii. Delivery Center w Polsce obsługuje wdrożenia nowych aplikacji dla Polski, krajów bałtyckich oraz skandynawskich.

Globalny system sprzedażowy – aplikacja

Producent ciężarówek, autobusów, silników i maszyn. Polski oddział Grupy wspiera w dostarczaniu rozwiązań IT wszystkie oddziały Grupy w Europie.

Opracowanie oprogramowania dla technologii smart sensors

Dostawca półprzewodników, ich produkty i usługi obejmują wydajne zarządzanie energią i sygnałem, urządzenia logiczne, dyskretne oraz autorskie, do zastosowania w motoryzacji, komunikacji, informatyce, przemyśle, oświetleniu LED, sektorze medycznym, wojskowym/kosmicznym i energetycznym.

Projekt Showroom – rozwój platformy B2B

Firma z sektora handlu detalicznego, Sztokholm, Szwecja

Wdrożenie aplikacji automatyzującej sprzedaż paliw

Rafineria dostarczająca codziennie paliwo do kliku tysięcy stacji benzynowych.