Strona główna Case Studies

Testy Battery Management System

Impact Clean Power Technology dostarcza systemy akumulatorów do usług transportu przemysłowego, publicznego i komercyjnego, a także do robotów AGV.

VSG – Vehicle Sound Generator

Firma produkująca części samochodowe, która dostarcza rozwiązania elektryczne i elektroniczne, napędowe i bezpieczeństwa.

Wdrożenie jednostki Shared Services Center w Sii

Projekt wewnętrzny dla Sii Polska. Sii wspiera klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk i BPO, szkoleniowych, inżynieryjnych oraz konsultingowych.

Analiza i czyszczenie danych

Międzynarodowy koncern, światowy lider w budowie sieci elektroenergetycznych, aktywny w wielu sektorach, skupiający się na technologiach z zakresu energetyki i automatyki.

System Raportowy Qlik

Firma wprowadziła okrągły odśrodkowy wentylator kanałowy, który uprościł systemy wentylacyjne.

Raporty w Power BI – Krajowy Rejestr Karny

Ministerstwo Sprawiedliwości, Biuro Informacyjne Krajowego Rejestru Karnego.

Zarządzanie przepływem danych

Niemiecka międzynarodowa firma zajmująca się projektowaniem i produkcją obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych i do rekreacji

Bezpieczeństwo dla usługi PSP

Ingenico to francuska firma, której zadaniem jest dostarczanie technologii związanych z bezpiecznymi transakcjami elektronicznymi.

Testowanie podatności aplikacji webowej

Lider w branży technologii pomiarowych i informatycznych, tworząc kompleksowe rozwiązania dla profesjonalistów na całym świecie.

Wsparcie w ocenie bezpieczeństwa

Światowy lider w branży smaków. Produkują i dystrybuują przyprawy, specjalne produkty spożywcze i produkty aromatyzujące.