PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Technologie i narzędzia

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty Workday Extend z silnym doświadczeniem w rozwoju Workday Extend i AWS. Idealny kandydat będzie posiadał doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu niestandardowych aplikacji w ramach platformy Workday, a także biegłość w różnych językach programowania.

Twoje zadania

  • Projektowanie, rozwijanie i wdrażanie niestandardowych aplikacji przy użyciu Workday Extend w celu zwiększenia funkcjonalności podstawowego systemu Workday
  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami w celu zrozumienia wymagań biznesowych i przełożenia ich na skalowalne i bezpieczne rozwiązania Workday Extend
  • Wykorzystywanie AWS do integracji i rozszerzania aplikacji Workday, zapewniając solidną wydajność, bezpieczeństwo i skalowalność
  • Praca z API Workday i modelem bezpieczeństwa w celu integracji zewnętrznych systemów i usług
  • Rozwiązywanie problemów, debugowanie i optymalizacja aplikacji Workday Extend pod kątem wydajności i funkcjonalności
  • Bycie na bieżąco z aktualizacjami Workday i najlepszymi praktykami, aby zapewnić zgodność rozwoju z cyklami wydawniczymi Workday
  • Zapewnienie technicznego przywództwa i wskazówek dotyczących rozwoju niestandardowych aplikacji w środowisku Workday

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w rozwoju i wdrażaniu Workday Extend
  • Dobra znajomość usług AWS i integracji opartej na chmurze
  • Biegła znajomość co najmniej jednego języka programowania (np. Java, PHP, Python, C, C++)
  • Doświadczenie w pracy z interfejsami API Workday i protokołami bezpieczeństwa
  • Znajomość Workday HCM, Financials lub innych podstawowych modułów Workday jest dodatkowym atutem
  • Silne umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i debugowania
  • Zdolność do pracy samodzielnej i w środowisku zespołowym
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne umożliwiające interakcję z interesariuszami i przekładanie koncepcji technicznych na warunki biznesowe

Nr oferty 241001-QHTS4

Technologies & tools

We are seeking an experienced Workday Extend Specialist with a strong background in Workday Extend development and AWS. The ideal candidate will have expertise in building and deploying custom applications within the Workday platform, along with proficiency in various programming languages.

Your tasks

  • Designing, develop, and deploy custom applications using Workday Extend to enhance the functionality of Workday's core system
  • Collaborating with internal teams to understand business requirements and translate them into scalable and secure Workday Extend solutions
  • Leveraging AWS to integrate and extend Workday applications, ensuring robust performance, security, and scalability
  • Working with Workday's API and security model to integrate external systems and services
  • Troubleshooting, debug, and optimize Workday Extend applications for performance and functionality
  • Staying updated on Workday updates and best practices to ensure the development aligns with Workday’s release cycles
  • Providing technical leadership and guidance on custom app development within the Workday environment

Requirements

  • Proven experience with Workday Extend development and deployment
  • Strong working knowledge of AWS services and cloud-based integration
  • Proficiency in at least one programming language (e.g., Java, PHP, Python, C, C++)
  • Experience working with Workday APIs and security protocols
  • Familiarity with Workday HCM, Financials, or other Workday core modules is a plus
  • Strong analytical, problem-solving, and debugging skills
  • Ability to work independently and within a team environment
  • Excellent communication skills to interact with stakeholders and translate technical concepts into business terms

Job no. 241001-QHTS4

Specjalista Workday - branża farmaceutyczna

angle-down
  • Indie
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przetwarzanie...

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?