PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This offer base language is Polish. Translate into English.
This translation is generic. Show original text

Technologie i narzędzia

Dołącz do SII jako Konsultant ERP enova365. Jako nasz konsultant będziesz pracował nad wdrożeniami i szkoleniami z zakresu systemów ERP enova365, szczególnie modułów HR/Payroll dla branży z sektora medycznego.

Twoje zadania

  • Przeprowadzanie wdrożeń systemu enova365
  • Analiza procesów biznesowych klienta w ustalonym obszarze
  • Konfiguracja systemu u klienta w oparciu o przeprowadzoną analizę
  • Prowadzanie dla użytkowników
  • Doradztwo przy optymalizacji procesów biznesowych i ich odzwierciedleniu w systemie

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie we wdrożeniach systemów enova365
  • Dobra znajomość modułów HR/Payroll
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń dla użytkowników
  • Zdolność do pracy z klientem, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm i zaangażowanie

Nr oferty 241004-HMPDP

Technologies & tools

Join SII as an enova365 ERP Consultant. As our consultant, you will work on implementations and training of enova365 ERP systems, especially HR/Payroll modules for the industry in the medical sector.

Your tasks

  • Performing enova365 system implementations
  • Analysis of the client's business processes in an established area
  • Configuration of the system at the client's site based on the analysis performed
  • Guidance for users
  • Consulting on optimization of business processes and their reflection in the system

Requirements

  • Min. 3 years of experience in enova365 system implementations
  • Good knowledge of HR/Payroll modules
  • Ability to conduct user training
  • Ability to work with clients, creativity and problem solving skills
  • High personal culture, professionalism and commitment

Job no. 241004-HMPDP

Konsultant enova365

angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.