PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This offer base language is Polish. Translate into English.
This translation is generic. Show original text

Technologie i narzędzia

Dołącz do Sii jako Project Manager do projektu dla branży retail, gdzie będziesz odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie systemów POS.

Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu projektów IT – aplikuj już teraz!

Twoje zadania

  • Określanie harmonogramu, celów i budżetu projektu
  • Zarządzanie pracą zespołów projektowych
  • Kontrola kosztów i budżetu projektu
  • Analiza i identyfikowanie ryzyka projektu
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

Wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów dla branży Retail
  • Bardzo dobra znajomość metodyki, standardów i narzędzi związanych z zarządzaniem projektami (PMI, Prince, Agile)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, pracy w zespole i budowania dobrej atmosfery
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Nr oferty 241004-GA1B8

Technologies & tools

Join Sii as a Project Manager for a project for the retail industry, where you will be responsible for the development and maintenance of POS systems.

If you have experience in running IT projects - apply now!

Your tasks

  • Defining the project schedule, objectives and budget
  • Managing the work of project teams
  • Controlling project costs and budget
  • Analysis and identification of project risks
  • Maintaining project documentation

Requirements

  • Minimum 4 years of experience in IT project management
  • Experience in implementing projects for the Retail industry is welcome
  • Very good knowledge of methodologies, standards and tools related to project management (PMI, Prince, Agile)
  • Knowledge of spoken and written English at a very good level
  • Excellent communication skills, teamwork and building a good atmosphere
  • Independence in problem solving

Job no. 241004-GA1B8

IT Project Manager – branża retail

angle-down
  • Polska
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.