PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Technologie i narzędzia

Centrum Kompetencyjne Embedded jest jednostką organizacyjną Sii, zrzeszającą ponad 500 specjalistów w dziedzinie systemów wbudowanych i elektroniki. Obecnie jesteśmy zaangażowani w ekscytujący projekt motoryzacyjny, koncentrujący się na opracowywaniu rozwiązań wbudowanych w C++.

Poszukujemy doświadczonego programisty oprogramowania wbudowanego z doświadczeniem w tworzeniu pakietów BSP (Board Support Package).

Dołącz do nas już teraz!

Twoje zadania

  • Opracowywanie rozwiązań BSP przy użyciu C i C++
  • Przekładanie wymagań klienta na projekt i implementację
  • Badanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów i zespoły wewnętrzne
  • Definiowanie i dokumentowanie specyfikacji i strategii testowych
  • Wykonywanie i analizowanie testów oprogramowania
  • Integracja komponentów oprogramowania i przeprowadzanie testów kwalifikacyjnych

Wymagania

  • 3 lata doświadczenia w tworzeniu BSP (HAL, sterowniki, bootloader)
  • Biegła znajomość języka C++ do tworzenia systemów wbudowanych
  • Doświadczenie w projektach motoryzacyjnych i oprogramowaniu wbudowanym
  • Praktyczne doświadczenie z bootloaderem, reflashowaniem, aktualizacjami OTA, pobieraniem oprogramowania dla mikroprocesorów w środowiskach Linux, QNX, Hypervisor lub Android
  • Doświadczenie z mikroprocesorami Qualcomm, TI lub NXP i powiązanymi narzędziami do debugowania dla Linux/QNX

Nr oferty 241001-O5K3T

Technologies & tools

The Embedded Competency Center is an organizational unit of Sii, bringing together over 500 specialists in embedded systems and electronics. We are currently engaged in an exciting automotive project, focused on developing embedded solutions in C++.

We are seeking an experienced Embedded Software Developer with expertise in Board Support Package (BSP) development.

Join us now!

Your tasks

  • Developing BSP solutions using C and C++
  • Translating customer requirements into design and implementation
  • Investigating and addressing reported issues from clients and internal teams
  • Defining and documenting test specifications and strategies
  • Performing and analyzing software tests
  • Integrating software components and conducting qualification tests

Requirements

  • 3 years of BSP development experience (HAL, drivers, bootloader)
  • Proficiency in C++ for embedded systems development
  • Background in automotive projects and embedded software
  • Hands-on experience with bootloader, reflash, OTA updates, software downloads for microprocessors in Linux, QNX, Hypervisor, or Android environments
  • Expertise with microprocessors from Qualcomm, TI, or NXP and related debugging tools for Linux/QNX

Job no. 241001-O5K3T

Embedded Software Developer with BSP and C++

angle-down
  • Polska
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.