PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Technologie i narzędzia

Poszukujemy Senior Full Stack Engineera z dużym doświadczeniem w programowaniu full-stack lub mobile do projektowania i wdrażania nowoczesnych aplikacji wykorzystujących technologie chmurowe, API i mikroserwisy. Będziesz pracował zarówno nad front-endem, jak i back-endem dla platform webowych i mobilnych.

Twoje zadania

  • Rozwijanie aplikacji full-stack przy użyciu Java, React i mobilnych technologii webowych
  • Projektowanie i wdrażanie architektur API i mikrousług
  • Prowadzenie rozwoju rozwiązań opartych na chmurze przy użyciu AWS
  • Współpraca z zespołami w celu dostarczania wysokiej jakości, skalowalnych aplikacji
  • Zapewnianie wydajności i efektywności poprzez nowoczesną orkiestrację i architekturę headless

Wymagania

  • Silne doświadczenie w rozwoju backendu przy użyciu Java
  • Doświadczenie w tworzeniu front-endu przy użyciu React dla aplikacji webowych i mobilnych
  • Biegłość w projektowaniu i rozwijaniu interfejsów API RESTful i architektur mikrousług
  • Praktyczne doświadczenie z infrastrukturą i usługami w chmurze AWS
  • Silne doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych, z naciskiem na architekturę headless

Nr oferty 241003-CS2VH

Technologies & tools

We are looking for a Senior Full Stack Engineer with strong experience in full-stack or mobile development to design and implement modern applications using cloud technologies, APIs, and microservices. You will work on both front-end and back-end development for web and mobile platforms.

Your tasks

  • Developing full-stack applications using Java, React, and mobile web technologies
  • Designing and implementing API and microservices architectures
  • Leading cloud-based solution development using AWS
  • Collaborating with teams to deliver high-quality, scalable applications
  • Ensuring performance and efficiency through modern orchestration and headless architecture

Requirements

  • Strong experience in backend development using Java
  • Expertise in front-end development using React for web and mobile applications
  • Proficient in designing and developing RESTful APIs and microservices architectures
  • Hands-on experience with AWS cloud infrastructure and services
  • Strong background in both web and mobile development, with an emphasis on headless architecture

Job no. 241003-CS2VH

Senior Full Stack Engineer - Java, React, Mobile

angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.