PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Technologie i narzędzia

Sii poszukuje Starszego Inżyniera Oprogramowania z szerokim doświadczeniem w nowoczesnych językach programowania, takich jak C#, Java, Python lub Node.js oraz rozwiązaniach opartych na chmurze do ekscytującego projektu dla jednego z naszych globalnych klientów z branży AGD. Jako kluczowy członek zespołu będziesz rozwijać i integrować skalowalne systemy oparte na mikrousługach i architekturze sterowanej zdarzeniami w środowisku Azure. Do Twoich zadań należeć będzie projektowanie interfejsów API, praca z bazami danych takimi jak MongoDB oraz wdrażanie zaawansowanych usług w chmurze. Kierujesz się innowacyjnością i lubisz pracować w zwinnym środowisku? Aplikuj już teraz i pomóż nam kształtować cyfrowe rozwiązania przyszłości!

Twoje zadania

  • Rozwijanie architektury rozproszonej i integracja systemów
  • Projektowanie aplikacji sterowanych zdarzeniami z mikrousługami na platformie Azure
  • Współpraca ze specjalistami IT w celu uzyskania kompatybilnych rozwiązań
  • Zarządzanie procesami wydań zgodnie z CI/CD
  • Ocenianie systemów i przedstawianie sugestii dotyczących ulepszeń
  • Zapewnienie bezpieczeństwa systemu i zgodności z przepisami
  • Analizuj wpływ rozwiązań IT i identyfikuj ulepszenia

Wymagania

  • Architektura mikrousług
  • Programowanie w językach C#, Java, Python lub Node.js
  • Programowanie oparte na API
  • Usługi w chmurze - Azure
  • Znajomość baz danych zorientowanych na dokumenty, np. MongoDB
  • Architektura oparta na zdarzeniach - Event Hubs, Kafka
  • Programowanie zwinne i CI/CD
  • Migracja danych i wirtualizacja
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość zarządzania platformą i certyfikacja Azure (np. Azure Administrator)
  • Doświadczenie w administrowaniu klastrami Mongo Atlas i AKS
  • Pewna znajomość systemów opartych na SAP

Nr oferty 241003-HH5NI

Technologies & tools

Sii is looking for a Senior Software Engineer with broad experience in modern programming languages such as C#, Java, Python, or Node.js and cloud-based solutions for an exciting project with one of our global clients in the home appliance industry. As a key member of the team, you will develop and integrate scalable systems based on microservices and event-driven architecture in an Azure environment. Your tasks will include designing APIs, working with databases like MongoDB, and implementing advanced cloud services. Are you driven by innovation and enjoy working in an agile environment? Apply now and help us shape the digital solutions of the future!

Your tasks

  • Develop distributed architecture and system integration
  • Design event-driven applications with microservices on Azure
  • Collaborate with IT specialists for compatible solutions
  • Manage release processes according to CI/CD
  • Evaluate systems and provide improvement suggestions
  • Ensure system security and regulatory compliance
  • Analyze the impact of IT solutions and identify improvements

Requirements

  • Microservices architecture
  • Programming in C#, Java, Python, or Node.js
  • API-first development
  • Cloud services - Azure
  • Knowledge of document-oriented databases, e.g., MongoDB
  • Event-driven architecture - Event Hubs, Kafka
  • Agile development and CI/CD
  • Data migration and virtualization
  • Fluent in English

Nice to have

  • Knowledge of platform management and Azure certification (e.g., Azure Administrator)
  • Experience with Mongo Atlas and AKS cluster administration
  • Some knowledge of SAP-based systems

Job no. 241003-HH5NI

Starszy inżynier oprogramowania - branża produkcyjna

angle-down
  • Szwecja
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.