PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Technologie i narzędzia

Poszukujemy wysoko wykwalifikowanego lidera technicznego, który dołączy do naszego zespołu, wspierając kierownictwo dywizji APAC i ME w optymalizacji rozwiązań technologicznych. Będziesz odgrywać kluczową rolę w zapewnianiu, że priorytety dywizji są realizowane szybko i precyzyjnie. Obejmuje to dostarczanie opcji rozwiązań, przyspieszanie dostarczania MVP i tworzenie pętli informacji zwrotnych w celu ciągłego ulepszania produktów i usług.

Twoje zadania

  • Współpraca z kierownictwem dywizji APAC i ME w celu optymalizacji dostarczania technologii dla priorytetów dywizji.
  • Dostarczanie rozwiązań technicznych, które zapewniają wysokiej jakości produkty i usługi dostosowane do celów dywizji oraz zapewnienie, że produkty i usługi oferują jakość i wydajność operacyjną i usługową.
  • Kierowanie rozwojem aplikacji internetowych i mobilnych przy użyciu nowoczesnych praktyk, w tym architektury bezgłowej, integracji API i mikrousług.
  • Kierowanie wdrażaniem mechanizmów pomiaru, informacji zwrotnych i testowania w celu zapewnienia ciągłego doskonalenia
  • Zarządzanie zależnościami i efektywna współpraca z innymi działami i domenami technologicznymi w celu zapewnienia płynnej realizacji.
  • Wywieranie wpływu na zespół w celu zapewnienia wysokiej jakości wyników przy jednoczesnym przestrzeganiu sposobów pracy działu
  • Prezentowanie bieżących prac partnerom dywizji, umożliwiając uzyskiwanie informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym i testowanie spostrzeżeń

Wymagania

  • Biegła znajomość Java, React, rozwoju API, mikrousług i usług w chmurze AWS
  • Udowodnione zdolności przywódcze, umiejętność wpływania na zespoły w celu osiągnięcia wyników technicznych
  • Duże doświadczenie zarówno w rozwoju front-endu (web i mobile), jak i back-endu
  • Doświadczenie z platformami chmurowymi i technologiami orkiestracji
  • Umiejętność projektowania i wdrażania architektur API i mikrousług
  • Silny indywidualny współpracownik, który może dawać przykład i dostarczać innowacyjne rozwiązania techniczne, ściśle współpracując z interesariuszami działu
  • Pomoc w zapewnieniu, że rozwiązania technologiczne są zarówno wydajne, jak i lubiane przez klientów

Nr oferty 241003-S18B4

Technologies & tools

We are seeking a highly skilled Technical Lead to join our team, supporting the APAC and ME Divisional Leadership in optimizing technology solutions. You will play a pivotal role in ensuring that divisional priorities are met with speed and precision. This involves providing solution options, accelerating MVP delivery, and creating feedback loops to continually improve products and services.

Your tasks

  • Collaborating with APAC and ME Divisional Leadership to optimize technology delivery for divisional priorities
  • Providing technical solutions that deliver high-quality products and services aligned with divisional objectives and ensuring products and services offer operational and service quality and efficiency
  • Leading the development of web and mobile applications using modern practices, including headless architecture, API integrations, and microservices
  • Driving the implementation of mechanisms for measurement, feedback, and testing to ensure continuous improvement
  • Managing dependencies and collaborating effectively with other divisions and tech domains to ensure seamless execution
  • Influencing the team to deliver high-quality outcomes while adhering to divisional ways of working
  • Showcasing ongoing work to Divisional Partners, enabling real-time feedback and testing insights

Requirements

  • Proficient in Java, React, API development, Microservices, and AWS cloud services
  • Demonstrated leadership abilities, capable of influencing teams to deliver technical outcomes
  • Strong experience in both front-end (web and mobile) and back-end development
  • Experience with cloud platforms and orchestration technologies
  • Skilled in designing and implementing API and microservices architectures
  • Strong individual contributor who can lead by example and provide innovative technical solutions while working closely with divisional stakeholders
  • Help ensure that technology solutions are both efficient and loved by clients

Job no. 241003-S18B4

Full Stack Technical Lead - Java, React, Mobile

angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.