PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Dołącz do naszego Centrum Kompetencyjnego SAP jako Project Manager SAP SD!

Poszukujemy doświadczonego profesjonalisty w zakresie SAP SD z silną ekspertyzą w zakresie wyceny i kompetencjami w zarządzaniu projektami. W tej roli będziesz wspierać kluczowy projekt dla wiodącego producenta materiałów budowlanych, koncentrując się na optymalizacji procesu Configure to Quote.

Do głównych obowiązków należeć będzie koordynacja zadań projektowych i zapewnienie sprawnej realizacji funkcjonalności cenowych SAP ECC/S4HANA w ramach modułu SD.

Twoje zadania

  • Sprawdzanie i przesyłanie cenników
  • Sprawdzanie konfiguracji SD
  • Debugowanie
  • Zarządzanie i koordynacja projektu

Wymagania

  • Ogólna wiedza na temat SAP SD
  • Zrozumienie wymagań biznesowych
  • Doświadczenie w SAP SD pricing
  • Wiedza na temat możliwości ulepszeń w SD Pricing
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Biegła znajomość języka angielskiego jest niezbędna

Nr oferty 241011-K4TGY

Join our SAP Competency Center as an SAP SD Project Manager!

We are looking for an experienced professional in SAP SD with strong expertise in pricing and competencies in project management. In this role, you will support a key project for a leading building materials manufacturer, focusing on optimizing the Configure to Quote process.

Your main responsibilities will include coordinating project tasks and ensuring the smooth execution of the SAP ECC/S4HANA pricing functionalities within the SD module.

Your tasks

  • Checking and uploading pricelists
  • Checking SD configuration
  • Debugging
  • Managing and coordinating the project

Requirements

  • General knowledge about SAP SD
  • Understanding of business requirements
  • Experience in SAP SD pricing
  • Knowledge about enhancement possibilities in SD Pricing
  • Good communication skills
  • Fluent English is a must

Job no. 241011-K4TGY

SAP SD Pricing Project Manager

angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Sii Poland follows the Procedure for reporting law violations.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przetwarzanie...

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?