PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Technologie i narzędzia

Jako Centrum Kompetencyjne Usług Biznesowych w Sii poszukujemy Senior Workforce Management Controller, który dołączy do naszego rozwijającego się zespołu! Będziesz zapewniać wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii zarządzania personelem dostosowanych do celów biznesowych naszego klienta.

Twoje zadania

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów rzeczywistych FTE z podziałem na działy i rodzaje zasobów.
  • Analiza luk między poprzednim miesiącem a budżetem/prognozą
  • Wsparcie we wszystkich działaniach planistycznych (prognoza, budżet, plan 3-letni) związanych z modelowaniem kosztów finansowych
  • Przyczynianie się do poprawy jakości danych między widokiem HR a widokiem finansów
  • Wspieranie środowiska współpracy, zaangażowania i poświęcenia
  • Wsparcie dla żądań ad hoc

Wymagania

  • Co najmniej 7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze zarządzania personelem lub pokrewnej dziedzinie
  • Silne umiejętności analityczne z umiejętnością interpretacji złożonych danych i podejmowania decyzji opartych na danych
  • Biegła znajomość oprogramowania do zarządzania pracownikami i zaawansowane umiejętności obsługi programu Excel
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów z proaktywnym podejściem do identyfikacji i rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim (werbalne i pisemne)

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi do wizualizacji danych

Nr oferty 241018-NYPH6

Technologies & tools

As the Business Services Competency Center at Sii, we're seeking a Senior Workforce Management Controller to join our growing team! You will provide support in the development and implementation of workforce management strategies aligned with the business objectives of our Client.

Your tasks

  • Prepare monthly reports of actual FTE with the view by division and type of resources
  • Analyze gaps between the previous month and the budget/forecast
  • Support in all planning activities (forecast, budget, 3 years plan) related to financial cost modeling
  • Contribute to the improvement of data quality between the HR view and Finance view
  • Foster an environment of collaboration, engagement, and dedication
  • Support for ad hoc requests

Requirements

  • At least 7 years of experience in a similar position in a workforce management area or related field
  • Strong analytical skills with the ability to interpret complex data and make data-driven decisions
  • Proficiency in workforce management software and advanced Excel skills
  • Strong problem-solving skills with a proactive approach to identifying and resolving issues
  • Excellent English communication skills (verbal and written)

Nice to have

  • Familiarity with data visualization tools

Job no. 241018-NYPH6

Senior Workforce Management Controller

angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Sii Poland follows the Procedure for reporting law violations.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.