PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Technologie i narzędzia

Dołącz do naszego zespołu pracującego nad projektami jednej z największych firm farmaceutycznych na świecie i miej realny wpływ na życie i zdrowie ponad 15 milionów pacjentów!

Jako Analityk Biznesowy ze znajomością platformy Workday, będziesz odgrywać kluczową rolę w rozwoju narzędzi do zarządzania zasobami ludzkimi, finansami i operacjami firmy, dostarczając kluczowych informacji do podejmowania decyzji. Twoją rolą będzie efektywne wykorzystanie funkcji Workday w celu optymalizacji procesów biznesowych i wspierania strategicznych decyzji organizacji.

Twoje zadania

  • Pozyskiwanie i definiowanie wymagań na wielu poziomach: użytkownika, funkcjonalnym i niefunkcjonalnym.
  • Jasne formułowanie pomysłów, dostarczanie odpowiedniego poziomu szczegółowości określonym interesariuszom, zapewnianie jasnej komunikacji celów i wymagań
  • Zarządzanie i współpraca z interesariuszami w celu zrozumienia potrzeb biznesowych
  • Definiowanie i ustalanie zakresu projektu/wydania/sprintu
  • Przekładanie wymagań na specyfikacje, używanie precyzyjnego języka technicznego i tworzenie wysokiej jakości dokumentacji

Wymagania

  • Znajomość analizy biznesowej i narzędzi wykorzystywanych do mapowania procesów
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zbierania wymagań, tworzenia przypadków użycia i modelowania procesów biznesowych
  • Minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu warsztatów i moderowaniu technik (Design Thinking, Google Design Sprint i inne)
  • Znajomość platformy Workday i procesu projektowania zorientowanego na użytkownika
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, syntetyzowanie i przekazywanie pomysłów przy użyciu płynnego języka angielskiego i polskiego

Nr oferty 241014-8OIS1

Technologies & tools

Join our team working on projects of one of the largest pharmaceutical companies in the world and have a real impact on the lives and health of more than 15 million patients!

As a Business Analyst with knowledge of the Workday platform, you will play a key role in the development of the company's human resources, financial, and operations management tools, providing key decision-making information. Your role will be to effectively leverage Workday's features to optimize business processes and support the organization's strategic decisions.

Your tasks

  • Elicit and define requirements at multiple levels: user, functional, and non-functional
  • Clear formulation of ideas, providing the appropriate level of detail to specific stakeholders, ensuring clear communication of objectives and requirements
  • Manage and collaborate with stakeholders to understand business needs
  • Define and establish project/ release/ sprint scope
  • Translate requirements into specifications, use precise technical language, and create high-quality documentation

Requirements

  • Expertise in business analysis and tools used for process mapping
  • Ability to think analytically, gather requirements, create use cases, and model business processes
  • Minimum 5 years of experience in workshop leading and moderation techniques (Design Thinking, Google Design Sprint, and others)
  • Familiarity with the Workday platform, and User-Centered Design process
  • Excellent communication skills, synthesizing and communicating ideas with the use of fluent English and Polish

Job no. 241014-8OIS1

Analityk biznesowy z Workday - branża farmaceutyczna

angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Sii Poland follows the Procedure for reporting law violations.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.