PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Technologie i narzędzia

Dołącz do naszego projektu jako Azure DataOps Engineer. W tej roli będziesz wspierać rozwój zaawansowanej infrastruktury danych w sektorze nowoczesnych materiałów budowlanych.

Projekt obejmuje przetwarzanie danych z różnych źródeł, co ma kluczowe znaczenie dla optymalizacji procesów produkcji, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Jest to doskonała okazja do pracy w międzynarodowym środowisku i wpływania na cyfrową transformację globalnej firmy.

Twoje zadania

  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie infrastruktury danych w chmurze Microsoft Azure
  • Automatyzacja przetwarzania danych i tworzenie wydajnych potoków danych
  • Wdrażanie architektury Data Vault i Lighthouse w celu zapewnienia optymalnego zarządzania danymi
  • Dbanie o jakość danych i monitorowanie przepływów danych pod kątem spójności i dostępności

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z Microsoft Azure - Azure Data Factory, Azure Databricks, Azure Synapse itp.
  • Znajomość architektur Data Vault i Lighthouse
  • Umiejętność automatyzacji potoków danych i zapewnienia wysokiej obserwowalności danych
  • Zrozumienie koncepcji CI/CD i najlepszych praktyk w zakresie DataOps

Nr oferty 241016-C5FLO

Technologies & tools

Join our project as an Azure DataOps Engineer. In this role, you will support the development of advanced data infrastructure in the modern building materials sector.

The project involves processing data from a variety of sources, which is critical to optimizing manufacturing, logistics, and supply chain management processes. This is an excellent opportunity to work in an international environment and influence the digital transformation of a global company.

Your tasks

  • Designing, developing, and maintenance of data infrastructure in the Microsoft Azure cloud
  • Automating data processing and creating efficient data pipelines
  • Implementing Data Vault and Lighthouse architecture to ensure optimal data management
  • Taking care of data quality and monitoring data flows for consistency and availability

Requirements

  • Experience working with Microsoft Azure - Azure Data Factory, Azure Databricks, Azure Synapse, etc.
  • Familiarity with Data Vault and Lighthouse architectures
  • Ability to automate data pipelines and ensure high observability of data
  • Understanding of CI/CD concepts and best practices in DataOps

Job no. 241016-C5FLO

Azure DataOps Engineer

angle-down
  • International Freelancer
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Sii Poland follows the Procedure for reporting law violations.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przetwarzanie...

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?