PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This offer base language is Polish. Translate into English.
This translation is generic. Show original text

Technologie i narzędzia

Dołącz do naszego zespołu Analityków Systemowych, realizującego projekty w obszarach takich jak inwestycje, płatności krajowe i zagraniczne, kredyty hipoteczne czy bankowość codzienna.

Rozwiązania, które tworzymy to między innymi aplikacja mobilna do obsługi kont firmowych dla klientów biznesowych czy platforma do obsługi wniosków kredytowych.

Twoje zadania

  • Współpraca z biznesem przy określaniu wymagań
  • Modelowanie procesów systemowych oraz opisywanie funkcjonalnych procesów biznesowych
  • Aktualizacja zmian w dokumentacji projektowej
  • Współpraca i konsultacja rozwiązań technicznych z projektantami, programistami i testerami
  • Dostarczanie zmian odpowiedniej jakości zgodnie z procedurami

Wymagania

  • Umiejętność tworzenia i czytania modeli UML, BPMN
  • Praktyczne doświadczenie z Enterprise Architect
  • Wiedza z zakresu komunikacji między systemami (REST, KAFKA, WSO2)
  • Doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów IT
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Wykształcenie techniczne wyższe – informatyka lub pokrewne

Nr oferty 241015-LB26U

Technologies & tools

Join our team of System Analysts, implementing projects in areas such as investments, domestic and foreign payments, mortgages and daily banking.

The solutions we develop include a mobile application for business accounts for business customers or a platform for processing loan applications.

Your tasks

  • Collaborate with the business in defining requirements
  • Modeling system processes and describing functional business processes
  • Updating changes to project documentation
  • Collaborate and consult on technical solutions with designers, developers and testers
  • Delivering changes of appropriate quality according to procedures

Requirements

  • Ability to create and read UML, BPMN models
  • Practical experience with Enterprise Architect
  • Knowledge of communication between systems (REST, KAFKA, WSO2)
  • Experience in IT systems development projects
  • Knowledge of relational databases
  • Higher technical education - computer science or related field

Job no. 241015-LB26U

Analityk systemowy – obszar bankowości

angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Sii Poland follows the Procedure for reporting law violations.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.