PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Poszukujemy wysoce zmotywowanego i doświadczonego Programme Managera, który posiada praktyczne doświadczenie w projektach związanych z regulacjami finansowymi, aby nadzorować realizację naszych strategicznych inicjatyw i planów rozwoju produktów. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za kształtowanie strategii realizacji szeregu projektów, zaangażowanie interesariuszy i zapewnienie pomyślnej realizacji zgodnej z celami biznesowymi. Jeśli jesteś pasjonatem prowadzenia globalnych projektów o wysokim profilu, rozwijasz się w dynamicznych środowiskach i masz doświadczenie w zapewnianiu odpowiedzialności za realizację, to jest to idealna okazja dla Ciebie!

Twoje zadania

  • Efektywne zarządzanie projektami zgodnie z firmowymi standardami, metodami i najlepszymi praktykami zawodowymi
  • Definiowanie, zarządzanie i kontrolowanie zakresu, harmonogramu, budżetu i efektywne planowanie zasobów
  • Dostarczanie produktów i zadań projektowych zgodnie z określonym zakresem, harmonogramem, budżetem i jakością
  • Organizowanie, kierowanie i kontrolowanie pracy zespołu projektowego, motywowanie, rozwiązywanie konfliktów
  • Monitorowanie wskaźników KPI związanych z procesem dostarczania i podejmowanie działań naprawczych
  • Zapewnienie właściwej komunikacji w projekcie, w szczególności w zakresie zarządzania zespołem, relacji ze sponsorami i interesariuszami, raportowania postępów i statusu projektu, procesu decyzyjnego i eskalacji.
  • Skuteczne zarządzanie ryzykiem i problemami
  • Zapewnienie kompletności i jakości dokumentacji projektowej

Wymagania

  • Obecność w biurze w Krakowie lub Warszawie, 2 razy w miesiącu
  • Doświadczenie w sektorze finansowym/bankowym i projektach regulacyjnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu podwykonawcami, interesariuszami
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami na poziomie zaawansowanym - potwierdzona certyfikatem (PMI / PMP lub/i PRINCE2 Practitioner) - będzie dodatkowym atutem
  • Zrozumienie metodyk zwinnego / wodospadowego zarządzania projektami i zarządzania usługami
  • Wiedza techniczna z zakresu projektowania i budowy systemów informatycznych
  • Praktyczna umiejętność wykorzystania technologii w obszarze zarządzania projektami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem i komunikacji
  • Zdolności przywódcze oraz umiejętność kierowania i motywowania zespołu
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nr oferty 241021-AJVY0

We are seeking a highly motivated and experienced Programme Manager who possesed practical experience with financial regulatory projects to oversee the delivery of our strategic initiatives and product development roadmaps. In this role, you will be responsible for shaping the delivery strategy across a range of projects, driving stakeholder engagement, and ensuring successful execution aligned with business objectives. If you are passionate about leading high-profile global projects, thrive in dynamic environments, and have a track record of ensuring accountability in delivery, this is the perfect opportunity for you!

Your tasks

  • Efficient project management in accordance with company standards, methods, and best professional practices
  • Define, manage, and control scope, schedule, budget and effectively plan resources
  • Provide project products and tasks according to defined scope, schedule, budget, and quality
  • Organize, lead, and control the work of the project team, motivate, solve conflicts
  • Monitor KPIs related to the delivery process and take corrective actions
  • Ensure proper communication in the project, in particular in the field of team management, sponsor and stakeholders' relationship, project progress and status reporting, decision-making process and escalations
  • Effective management of risks and problems
  • Provide the completeness and quality of project documentation

Requirements

  • Office presence in Krakow or Warsaw office, 2 times per month
  • Experience in the financial/banking sector and regulatory projects
  • Background in managing subcontractors, stakeholders
  • Knowledge of the methodology of project management at an advanced level – confirmed by a certificate (PMI / PMP or/and PRINCE2 Practitioner) - will be an advantage
  • Understanding of agile / waterfall project management and service management methodologies
  • Technical knowledge in the field of designing and building IT systems
  • Practical ability to use technologies in the field of project management
  • Highly developed team management and communication skills
  • Leadership and ability to lead and motivate a team
  • Independence and good organization of work
  • Very good command of the English language is required

Job no. 241021-AJVY0

Program Manager - branża finansowa

angle-down
  • Polska
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przetwarzanie...

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?