PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Technologie i narzędzia

Poszukujemy utalentowanego Analityka Platformy BPM, który dołączy do naszego zespołu pracującego dla dużej firmy z branży FMCG. Analityk Platformy będzie technicznym właścicielem platformy SaaS Celonis Process Management. Rola ta podlega Product Managerowi BPM i przyczyni się do cyklu życia produktu i mapy drogowej.

Twoje zadania

  • Utrzymanie platformy zarządzania procesami Celonis
  • Aktualizowanie konfiguracji zgodnie z wymaganiami
  • Współpraca z zespołami Celonis Product Manager w celu wprowadzenia nowych funkcji do środowiska
  • Konfiguracja integracji z innymi narzędziami IT&D
  • Importowanie i eksportowanie danych do i z platformy
  • Wspieranie analityka biznesowego IT&D we wszelkich wyzwaniach technicznych, wyjaśnieniach lub problemach
  • Współpraca z zespołem Celonis Process Mining w celu integracji i zapewnienia widoczności procesów między dwoma rozwiązaniami
  • Uczestnictwo w warsztatach w celu zapewnienia wkładu technicznego i ogólnej architektury rozwiązania

Wymagania

  • Doświadczenie z platformami BPM i SaaS, najlepiej Celonis
  • Dobra znajomość BPMN 2.0
  • Zrozumienie najlepszych praktyk branżowych w typowych obszarach procesów, takich jak P2P (Procure-to-Pay) i OTC (Order-to-Cash)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespołach wielofunkcyjnych
  • Musi być dostępny do pracy na miejscu w Warszawie co najmniej dwa dni w tygodniu

Nr oferty 241023-DIS8O

Technologies & tools

We are seeking a talented BPM Platform Analyst to join our team working for a big, FMCG company. The Platform Analyst will be the technical owner of the Celonis Process Management SaaS platform. This role reports to the Product Manager for BPM and will contribute to the product lifecycle and roadmap.

Your tasks

  • Maintain the Celonis Process Management platform
  • Update configurations as required
  • Liaise with Celonis Product Management teams to release new features into the environment
  • Configure integrations with other IT&D tools
  • Import and export data to and from the platform
  • Support the IT&D Business Analyst with any technical challenges, clarifications, or issues
  • Work with the Celonis Process Mining team to integrate and enable process visibility between the two solutions
  • Attend workshops to provide technical inputs and overall solution architecture

Requirements

  • Experience with BPM and SaaS platforms, preferably Celonis
  • Strong knowledge of BPMN 2.0
  • Understanding of industry best practices in common process areas such as P2P (Procure-to-Pay) and OTC (Order-to-Cash)
  • Excellent communication skills and ability to work in cross-functional teams
  • Must be available to work onsite in Warsaw at least two days a week

Job no. 241023-DIS8O

Analityk platformy BPM

angle-down
  • Polska
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.