PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Technologie i narzędzia

Centrum Kompetencyjne Embedded to jednostka organizacyjna Sii, która zrzesza ponad 500 specjalistów z zakresu systemów wbudowanych/elektroniki. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Inżyniera Oprogramowania. Na tym stanowisku będziesz pracował dla jednego z naszych klientów z branży motoryzacyjnej i rozwijał zestaw kilku aplikacji odpowiedzialnych za zarządzanie inteligentnym mobilnym systemem samochodowym (Smart Vehicle Architecture). Jest to produkt wewnętrzny, który będzie można wybrać dla klientów indywidualnych. Dołącz do nas i pracuj, ucząc się i rozwijając przy projektach, które mają wpływ na nasze społeczności i społeczeństwo.

Twoje zadania

  • Przyczynianie się do rozwoju produktu
  • Zbieranie i analizowanie wymagań dotyczących oprogramowania
  • Programowanie modułów oprogramowania
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Przeprowadzanie testów w celu weryfikacji produktów pracy
  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, rozwiązywanie problemów, analiza przyczyn źródłowych
  • Zapewnienie, że cele dotyczące jakości oprogramowania są spełnione
  • Współpraca i skuteczna komunikacja z globalnymi zespołami wewnętrznymi

Wymagania

  • Tytuł licencjata w dziedzinie technicznej (inżynieria, informatyka, fizyka lub pokrewna dziedzina)
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pisaniu oprogramowania w języku C++
  • Mile widziana znajomość języka Python
  • Umiejętność mówienia, czytania i pisania w języku angielskim
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zdolność uczenia się
  • Wymagana jest praca hybrydowa

Nr oferty 241024-DE9JH

Technologies & tools

The Embedded Competency Center is an organizational unit of Sii, that brings together over 500 specialists in the field of embedded systems/electronics. Currently, we are looking for a Software Engineer to join our team. In this position, you will work for one of our clients in the automotive industry and develop a set of several applications responsible for managing an intelligent mobile car system (Smart Vehicle Architecture). This is an internal product that will be selectable for individual customers. Join us and work while learning and developing yourself on projects that impact our communities and society.

Your tasks

  • Contributing to product development
  • Collecting and analyzing SW requirements
  • Programming SW modules
  • Preparing SW design documentation
  • Performing tests to verify SW work products
  • Software issue troubleshooting, problem-solving, root cause analysis
  • Ensuring software quality goals are met
  • Collaborating and effectively communicating with global internal teams

Requirements

  • Bachelor’s degree in a technical discipline (engineering, computer science, physics, or related field of study)
  • At least 3 years of experience writing software using C++
  • Knowledge of Python is nice to have
  • Ability to speak, read, and write in English
  • Problem-solving skills and ability to learn
  • Hybrid work is required

Job no. 241024-DE9JH

C++ Software Engineer

angle-down
  • Polska
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przetwarzanie...

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?