PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Technologie i narzędzia

Czy jesteś utalentowanym programistą SharePoint i chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy konsultingowej IT? W Sii Sweden poszukujemy utalentowanego programisty, który dołączy do naszego zespołu i weźmie udział w ekscytujących projektach z wiodącymi firmami z różnych branż.

Zależy nam na wspieraniu rozwoju naszych pracowników. Dlatego oferujemy szeroką ofertę szkoleń i mentoringu oraz inne korzyści, takie jak plan emerytalny, ubezpieczenie, pakiet wellness, regularne AW i wiele innych. Aplikuj, aby się przekonać!

Twoje zadania

  • Projektowanie, rozwijanie i wdrażanie rozwiązań SharePoint w oparciu o potrzeby klienta
  • Dostosowywanie witryn, aplikacji i przepływów pracy SharePoint
  • Integracja SharePoint z innymi technologiami Microsoft, np. Microsoft 365, Teams, Power Platform
  • Rozwiązywanie problemów i rozwiązywanie problemów związanych z SharePoint oraz optymalizacja wydajności
  • Współpraca z klientami i zespołami wewnętrznymi w celu gromadzenia wymagań i dostarczania wysokiej jakości rozwiązań

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe jako programista SharePoint
  • Dobra znajomość SharePoint Online, SharePoint 2013/2016/2019 i Microsoft 365
  • Biegła znajomość języków programowania, takich jak C#, .NET, JavaScript, HTML/CSS i PowerShell
  • Wcześniejsze doświadczenie z SPFx i tworzeniem niestandardowych web parts
  • Znajomość Power Platform i integracji z SharePoint
  • Doświadczenie w projektach migracyjnych
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość SQL Server, REST API i usług Azure
  • Doświadczenie z Microsoft Azure DevOps dla CI/CD
  • Zrozumienie najlepszych praktyk w zakresie zarządzania, zgodności i bezpieczeństwa w środowiskach SharePoint
  • Biegła znajomość języka szwedzkiego jest dużym plusem

Nr oferty 241024-6W65E

Technologies & tools

Are you a skilled SharePoint Developer looking to join a dynamic and growing IT consulting company? At Sii Sweden, we are seeking a talented developer to join our team and contribute to exciting projects with leading companies in various industries.

We are dedicated to supporting the development of our employees. This is why we have a broad training and mentoring offer and other benefits like a pension plan, insurance, wellness package, regular AW, and more. Apply to find out!

Your tasks

  • Design, develop, and implement SharePoint solutions based on client needs
  • Customize SharePoint sites, applications, and workflows
  • Integrate SharePoint with other Microsoft technologies, e.g., Microsoft 365, Teams, Power Platform
  • Troubleshoot and resolve SharePoint-related issues and optimize performance
  • Collaborate with clients and internal teams to gather requirements and deliver high-quality solutions

Requirements

  • Work experience as a SharePoint Developer
  • Strong knowledge of SharePoint Online, SharePoint 2013/2016/2019, and Microsoft 365
  • Proficiency in programming languages such as C#, .NET, JavaScript, HTML/CSS, and PowerShell
  • Previous experience with SPFx and building custom web parts
  • Familiarity with Power Platform and integrations with SharePoint
  • Expertise with migration projects
  • Proficiency in English

Nice to have

  • Knowledge of SQL Server, REST API, and Azure Services
  • Experience with Microsoft Azure DevOps for CI/CD
  • Understanding of governance, compliance, and security best practices within SharePoint environments
  • Proficiency in Swedish is a big plus

Job no. 241024-6W65E

Programista SharePoint

angle-down
  • Szwecja
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.