This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwe lokalizacje
  • Białystok
  • Bydgoszcz
  • Częstochowa
  • Gdańsk
  • Gliwice
  • Katowice
  • Kielce
  • Kraków
  • Lublin
  • Łódź
  • Piła
  • Poznań
  • Rzeszów
  • Szczecin
  • Toruń
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Praca zdalna
Technologie i narzędzia
  • CATIA V5
  • TeamCenter

Dołącz do naszego zespołu, w którym zyskasz możliwość współtworzenia przyszłości motoryzacji w Polsce! Zespół będzie pracować nad pionierskim projektem samochodu elektrycznego.

Poszukujemy osoby, która dołączy na stanowisko Studio Engineer i będzie odpowiedzialna za analizę projektu samochodu pod względem geometrii, ergonomii oraz zapewnienia zgodności pojazdu z normami i wymaganiami prawnymi, np. wymagana wysokość lamp, odległość tablicy rejestracyjnej od ziemi czy wysokość i pozycja luster.

Twoje zadania

  • Analiza geometrii pojazdu i zapewnienie zgodności z wymogami prawnymi
  • Weryfikacja geometrii i położenia poszczególnych komponentów i wymiarów pojazdu
  • Ocena ergonomii oraz prawidłowości pozycji elementów takich jak lusterka, oświetlenie pojazdu, tablica rejestracyjna, uchwyty drzwi itp.
  • Praca ze specyfikacją techniczną i dokumentacją 3D
  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu inżynieryjnego

Twoje umiejętności
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, wymagana znajomość branży motoryzacyjnej lub elektromobilności
  • Znajomość narzędzi CAD (CATIA V5)
  • Umiejętność interpretacji i analizy wymagań prawnych dotyczących pojazdów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do efektywnej pracy w zespole
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Nr oferty 240419-H2HH9

Possible locations
  • Bialystok
  • Bydgoszcz
  • Czestochowa
  • Gdansk
  • Gliwice
  • Katowice
  • Kielce
  • Cracow
  • Lublin
  • Lodz
  • Pila
  • Poznan
  • Rzeszow
  • Szczecin
  • Torun
  • Warsaw
  • Wroclaw
  • Remote work
Technologies & tools
  • CATIA V5

Join our team, where you will gain the opportunity to co-create the future of motoring in Poland! The team will work on a pioneering electric car project.

We are looking for a person who will join the position of Studio Engineer and will be responsible for analyzing the design of the car in terms of geometry, ergonomics and ensuring that the vehicle complies with standards and legal requirements, such as the required height of lamps, the distance of the license plate from the ground or the height and position of mirrors.

Your role

  • Analyze vehicle geometry and ensure compliance with regulatory requirements
  • Verification of the geometry and position of individual components and dimensions of the vehicle
  • Evaluating ergonomics and correct positioning of components such as mirrors, vehicle lights, license plate, door handles, etc.
  • Working with technical specifications and 3D documentation
  • Working closely with other members of the engineering team

Your skills
  • Experience in a similar position, knowledge of automotive or electromobility industry required
  • Knowledge of CAD tools (CATIA V5)
  • Ability to interpret and analyze vehicle regulatory requirements
  • Excellent communication skills and ability to work effectively in a team environment
  • Fluency in English

Job no. 240419-H2HH9

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana.

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

SUBMIT

Ta treść jest dostępna tylko w jednej wersji językowej.
Nastąpi przekierowanie do strony głównej.

Czy chcesz opuścić tę stronę?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?