This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwa lokalizacja
  • Warszawa
Technologie i narzędzia

Wymagane:

  • IATF 16949
  • APQP
  • PPAP
  • SPC
  • FMEA

Dodatkowe atuty:

  • TISAX

Do naszego Centrum Kompetencyjnego Product Design Studio, poszukujemy Inżyniera Jakości ds. Systemów Zarządzania. Rola obejmuje współpracę z klientem, który zajmuje wiodącą pozycję w branży technologii motoryzacyjnej, specjalizując się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego.

Jeśli jesteś doświadczonym Inżynierem Jakości, a Twoją pasją jest rozwijanie specyfikacji technicznej ISO, która integruje systemy jakości w branży motoryzacyjnej – aplikuj!

Twoje zadania

  • Planowanie i realizacja audytów systemowych, procesowych, produktowych i homologacyjnych, a także wspieranie audytów zewnętrznych
  • Ocena i rozwój zespołu audytorów wewnętrznych (matryca kompetencji, wszechstronność)
  • Realizacja szkoleń wewnętrznych na temat specyficznych wymagań klientów oraz wymagań IATF 16949
  • Nadzorowanie skuteczności i raportowanie statusu działań korygujących po audytach
  • Planowanie i zgodna z IATF16949 realizacja regularnych przeglądów skuteczności systemu zarządzania jakością przez kierownictwo
  • Zarzadzanie procesem FMEA oraz nadzorowanie i doskonalenie lokalnych dokumentów systemowych

Twoje umiejętności
  • Wykształcenie wyższe o kierunku inżynierskim lub pokrewnym
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Jakości
  • Preferowane doświadczenie w obszarze audytów w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość: APQP, PPAP, SPC, FMEA, IATF
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Otwartość na pracę stacjonarną w biurze klienta w Grójcu, z możliwością pracy zdalnej 8 dni w miesiącu

Nr oferty 240522-SQVB4

Possible location
  • Warsaw
Technologies & tools

Must have:

  • APQP
  • PPAP
  • SPC
  • FMEA

Nice to have:

  • TISAX

For our Product Design Studio Competence Center, we are seeking a Quality Engineer for Management Systems. The role involves working with a client that holds a leading position in the automotive technology industry, specializing in the design and manufacture of automotive equipment components.

If you are an experienced Quality Engineer and your passion is developing ISO technical specifications that integrate quality systems in the automotive industry - apply!

Your role

  • Planning and execution of system, process, product and approval audits, as well as supporting external audits
  • Evaluation and development of the internal audit team (competence matrix, comprehensiveness)
  • Implementation of internal training on specific customer requirements and IATF 16949 requirements
  • Overseeing the effectiveness and reporting the status of corrective actions after audits
  • Planning and IATF16949 compliant implementation of regular management reviews of the effectiveness of the quality management system
  • Managing the FMEA process and overseeing and improving local system documents

Your skills

  • University degree in engineering or related field
  • Minimum 3 years of experience as a Quality Engineer
  • Preferred experience in the automotive audit area
  • Knowledge of: APQP, PPAP, SPC, FMEA, IATF
  • Knowledge of English to enable free communication
  • Knowledge of German language is welcome
  • Open to stationary work in the client's office in Grojec, with the possibility of remote work 8 days a month

Job no. 240522-SQVB4

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana.

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

SUBMIT

Ta treść jest dostępna tylko w jednej wersji językowej.
Nastąpi przekierowanie do strony głównej.

Czy chcesz opuścić tę stronę?