This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwe lokalizacje
  • Częstochowa
  • Gliwice
  • Katowice
  • Praca zdalna
Technologie i narzędzia

Wymagane:

  • C Embedded
  • C++

Dodatkowe atuty:

  • RTOS
  • Ethernet
  • TCP/IP

Co powiesz na dołączenie do innowacyjnego projektu który ma realny wpływ na wszystko co nas otacza? Przemysł chemiczny, spożywczy, energetyczny, transport, motoryzacja i wiele innych obszarów!

W ramach zespołu Embedded Developerów weźmiesz udział w tworzeniu oprogramowania dla branży automatyki przemysłowej, gdzie ponadto zdobędziesz doświadczenie z systemami czasu rzeczywistego, technologiami sieciowymi oraz protokołami komunikacyjnymi.

Posiadasz solidną widzę z obszaru C/C++ oraz systemów wbudowanych? Czekamy właśnie na Ciebie!

Na co dzień będziesz miał okazję spotkać się z zespołem w biurze w Katowicach. Projekt przewiduje pracę hybrydową.

Twoje zadania

  • Implementacja i utrzymanie funkcjonalności
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Rozwój oprogramowania wbudowanego dla systemu mającego zapewniać wysoką niezawodność oraz ciągłość procesu sterowania
  • Przeprowadzanie code review
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych
  • Codzienna współpraca z zespołami z całego świata

Twoje umiejętności
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu z użyciem C++ w środowisku Embedded
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki to informatyka, automatyka, elektronika lub pokrewne
  • Doświadczenie w programowaniu systemów czasu rzeczywistego
  • Znajomość technologii sieciowych, protokołów komunikacyjnych i konfiguracji urządzeń sieciowych
  • Doświadczenie w debugowaniu oprogramowania dla systemów wbudowanych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – minimum B2
  • Wymagane przebywanie na terenie Polski
  • Wymagana płynna znajomość języka polskiego

Nr oferty 240613-9DMC6

Possible locations
  • Czestochowa
  • Gliwice
  • Katowice
  • Remote work
Technologies & tools

Must have:

  • C++

Nice to have:

  • RTOS
  • Ethernet
  • TCP/IP

How about joining an innovative project that has a real impact on everything around us? Chemical industry, food industry, energy industry, transportation, automotive and many other areas!

As part of the Embedded Developers team, you will take part in software development for the industrial automation industry, where you will furthermore gain experience with real-time systems, networking technologies and communication protocols.

Do you have a solid understanding of C/C++ and embedded systems? We are waiting just for you!

On a day-to-day basis you will have the opportunity to meet with the team in the Katowice office. The project provides for hybrid work.

Your role

  • Implementation and maintenance of functionality
  • Creation and updating of technical documentation
  • Development of embedded software for the system to ensure high reliability and continuity of the control process
  • Conducting code review
  • Conducting unit tests
  • Daily cooperation with teams from all over the world

Your skills

  • Minimum 3 years of professional experience in programming with C++ in an Embedded environment
  • University education - preferred majors are computer science, automation, electronics or related fields
  • Experience in programming real-time systems
  • Knowledge of networking technologies, communication protocols and network device configuration
  • Experience in debugging software for embedded systems
  • Very good knowledge of English - minimum B2
  • Residency in Poland required
  • Fluency in Polish language required

Job no. 240613-9DMC6

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana.

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

SUBMIT

Ta treść jest dostępna tylko w jednej wersji językowej.
Nastąpi przekierowanie do strony głównej.

Czy chcesz opuścić tę stronę?