This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwe lokalizacje
  • Białystok
  • Bydgoszcz
  • Kraków
  • Częstochowa
  • Gdańsk
  • Gliwice
  • Katowice
  • Kielce
  • Łódź
  • Lublin
  • Piła
  • Poznań
  • Rzeszów
  • Szczecin
  • Toruń
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Praca zdalna
Technologie i narzędzia

Wymagane:

  • Python
  • TypeScript
  • Angular
  • SQL
  • REST API
  • Linux

Dodatkowe atuty:

  • GoLang
  • FastAPI
  • Gin
  • PostgreSQL
  • Azure
  • Kubernetes
  • DAPR

Projekt polega na stworzeniu nowej, opartej na architekturze mikroserwisowej, wersji systemu MES (Manufacturing Execution System). System będzie uruchamiany zarówno w chmurze Azure jak i on-premise. W projekcie będzie używana jedna z najnowszych technologii DAPR, przyspieszająca budowanie rozproszonych aplikacji. Zespół składa się z niemal 20 osób odpowiedzialnych za backend, frontend i DevOps.

Jeśli spełniasz poniższe wymagania, dołącz do nas już dziś!

Twoje zadania

  • Aktywne uczestnictwo w procesie kodowania, recenzowanie kodu innych programistów, zapewnienie wysokiej jakości kodu
  • Organizowanie pracy zespołu programistów, przypisywanie zadań i monitorowanie postępów
  • Projektowanie lub wspieranie projektowania architektury systemów oprogramowania, zapewnienie skalowalności, wydajności i bezpieczeństwa
  • Udzielanie wsparcia technicznego członkom zespołu, rozwiązywanie skomplikowanych problemów technicznych
  • Praca z technologiami backendowymi: 80% serwisów będzie pisanych w Pythonie z użyciem FastAPI, pozostałe komponenty lub serwisy będą pisane w GO
  • Wykorzystanie technologii frontendowych: JavaScript, TypeScript, Angular

Twoje umiejętności
  • Wiedza na temat tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem mikroserwisów
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami - 0.5 miliona linii kodu
  • Wcześniejsza praca z eventami i technologiami eventowymi (Azure Service Bus)
  • Doświadczenie w pracy z Azure Aca, K8s
  • Znajomość frameworka DAPR, Micro-FrontEndow i ModuleFederation
  • Umiejętność efektywnej komunikacji zarówno z partnerami biznesowymi, jak i zespołem technicznymi
  • Zarządzanie zespołem technicznym
  • Analityczne podejście i podejmowanie decyzji

Nr oferty 240628-TGCGY

Possible locations
  • Bialystok
  • Bydgoszcz
  • Cracow
  • Czestochowa
  • Gdansk
  • Gliwice
  • Katowice
  • Kielce
  • Lodz
  • Lublin
  • Pila
  • Poznan
  • Rzeszow
  • Szczecin
  • Torun
  • Warsaw
  • Wroclaw
  • Remote work
Technologies & tools

Must have:

  • Python
  • Angular
  • SQL
  • REST API
  • Linux

Nice to have:

  • GoLang
  • FastAPI
  • Gin
  • Azure
  • DAPR

The project involves the development of a new version of the Manufacturing Execution System (MES) based on microservices architecture. The system will run both in the Azure cloud and on-premise. The project will use one of the latest DAPR technologies, accelerating the building of distributed applications. The team consists of nearly 20 people responsible for backend, frontend and DevOps.

If you meet the requirements below, join us today!

Your role

  • Actively participate in the coding process, reviewing code of other developers, ensuring high quality code
  • Organizing the work of the development team, assigning tasks and monitoring progress
  • Designing or supporting the design of software systems architecture, ensuring scalability, performance and security
  • Providing technical support to team members, solving complex technical problems
  • Working with backend technologies: 80% of services will be written in Python using FastAPI, the remaining components or services will be written in GO
  • Use of frontend technologies: JavaScript, TypeScript, Angular

Your skills

  • Knowledge of software development using microservices
  • Experience managing large projects - 0.5 million lines of code
  • Previous work with events and event technologies (Azure Service Bus)
  • Experience working with Azure Aca, K8s
  • Familiarity with DAPR framework, Micro-FrontEndow and ModuleFederation
  • Ability to communicate effectively with both business partners and the technical team
  • Management of the technical team
  • Analytical approach and decision making

Job no. 240628-TGCGY

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana.

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

SUBMIT

Ta treść jest dostępna tylko w jednej wersji językowej.
Nastąpi przekierowanie do strony głównej.

Czy chcesz opuścić tę stronę?